ZavřenoTattoomania for Beauty - Odstranění strií
Od 4 000 Kč
Jste majitel tohoto podniku? Převzít profil zdarma
O nás
Tattoomania for Beauty v Karlových Varech se zaměřuje na odstranění strií metodou tetování bez inkoustu; ošetření stojí 4 000 Kč.
Metoda bez pigmentu má podpořit přirozenou regeneraci pokožky a tvorbu kolagenu. Postupně tak může dojít ke sjednocení barvy a textury kůže a ke zmenšení viditelnosti strií. Ošetření je podle popisu šetrné a vhodné pro většinu typů pleti. Kromě vyhlazení pokožky a redukce strií má podpořit také její elasticitu. Pro dosažení výsledku se doporučuje série 3–6 ošetření podle rozsahu a stáří strií. Jedno ošetření trvá 60 minut a stojí 4 000 Kč. Kontakty a ceník najdete na profilu salonu.
Služby
Odstranění strií
4 000 Kč
Recenze
Zatím žádné recenze
Kontakt
360 01 Karlovy Vary – Drahovice
Otevírací doba
- Pondělí
- 10:00–18:00
- Úterý
- 10:00–18:00
- Středa
- 10:00–18:00
- Čtvrtek
- 10:00–18:00
- Pátek
- 10:00–18:00
- Sobota
- Zavřeno
- Neděle
- Zavřeno
Časté dotazy
- Tattoomania for Beauty - Odstranění strií: kolik stojí služby?
- Například Odstranění strií za 4 000 Kč.
- Tattoomania for Beauty - Odstranění strií: kdy je otevřeno?
- Otevírací doba: po–pá 10:00–18:00, so–ne zavřeno.
- Tattoomania for Beauty - Odstranění strií: kde to najdu?
- Tattoomania for Beauty - Odstranění strií najdete v Karlových Varech.
- Tattoomania for Beauty - Odstranění strií: jak se objednat?
- Online přes rezervační systém salonu — odkaz najdete v kontaktech na této stránce.
- Tattoomania for Beauty - Odstranění strií: jaké služby nabízí?
- Tetování, Péče o pleť, Malé tetování.

